top of page

TOP 10 szkół średnich do nauki informatyki


najlepsze technikum

Otrzymujemy wiele zapytań od uczniów oraz rodziców o polecenie szkoły średniej, w której można rozwijać się informatycznie. Spośród wielu szkół chcemy wymienić 10, które wyróżniają się liczbą olimpijczyków, świetną kadrą naukową oraz przyjazną atmosferą. Podczas wyboru braliśmy pod uwagę również opinie uczniów, z którymi mamy przyjemność pracować.  1. XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie

  2. III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

  3. Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

  4. Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

  5. V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

  6. XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

  7. I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

  8. VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie

  9. VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

  10. VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Wymienione szkoły oferują uczniom świetne warunki do rozwoju, zachęcają do stawiania celów oraz pomagają w ich osiąganiu. Naszym zdaniem, kontakt z rówieśnikami jest ważną składową w procesie rozwoju. Środowisko osób ambitnych sprzyja osiąganiu sukcesów oraz motywuje do działania i podejmowania wyzwań. Uczniowie wspierają się wzajemnie. Często zawiązane relacje utrzymują się przez wiele lat. Warto również zaznaczyć, że liceum jest przygotowaniem do studiów informatycznych. Wielu absolwentów wymienionych szkół kontynuuje naukę na najlepszych uczelniach polskich lub zagranicznych.

Pracujemy z uczniami z całej Polski. Pomagamy rozwijać umiejętności programowania oraz wspieramy w przygotowaniach do konkursów i olimpiad. Uzyskanie tytułu finalisty Olimpiady Informatycznej Juniorów lub tytułu laureata konkursu Logia uprawnia do wyboru liceum poza standardową rekrutacją. Do tej pory ponad 250 naszych uczniów zdobyło taki tytuł i mogło wybrać wymarzone liceum bez stresu związanego z egzaminami. Często uczniowie już w 7. klasie wygrywają wstęp do liceum.

Zapraszamy do naszej społeczności. Uczymy, inspirujemy i wspieramy młode talenty, aby mogły osiągać swoje cele edukacyjne.

Comments


Commenting has been turned off.

Kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

bottom of page