top of page
Image by Erik Kossakowski
2 (1).png
zajecia.png
zajecia.png

Programowanie dla dzieci – Kraków

Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata i uwielbia nowe wyzwania? Jesteśmy tu, aby je zainspirować i wprowadzić w fascynujący świat programowania. Nasza szkoła programowania oferuje kursy i warsztaty dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. W swojej ofercie mamy kursy programowania dopasowane do wieku i poziomu zaawansowania naszych kursantów, dlatego nauka jest skuteczna! Przygotowujemy także uczniów do olimpiad informatycznych, konkursów matematycznych, czy matury z informatyki! Z nami Twoje dziecko rozwinie swoją pasję i zadba o swoją zawodową przyszłość!

Wypróbuj nas! Możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszych zajęciach.

Nauka programowania – inwestycja w kompetencje przyszłości

Znajomość podstaw programowania już teraz uznawana jest za niezbędną kompetencję w wielu branżach – nawet tych, które nie są bezpośrednio związane z IT. Zawód programisty należy aktualnie do jednego z najlepiej opłacanych zawodów, który dostępny jest tak naprawdę dla każdego, kto umie programować. Uczniowie, którzy związali swoją edukację z programowaniem i planują dalszy rozwój w tym kierunku, mają znacznie większe szanse na zdobycie dobrze płatnej i stabilnej posady w przyszłości.


Wielu naszych kursantów rozpoczyna naukę programowania i traktuje ją jako sposób na zdobycie dodatkowej wiedzy i rozwój swojego hobby. Później okazuje się jednak, że nasze kursy programowania nakreśliły ich zawodową przyszłość. Nasi podopieczni pracują dziś w renomowanych firmach znanych na całym świecie, takich jak Google, Microsoft, czy Facebook. Inni natomiast rozwijają własne biznesy bądź angażują się w pracę w start-upach. Trendy na rynku pracy wskazują, że zapotrzebowanie na programistów i pracowników sektora IT będzie ciągle rosło, dlatego nauka programowania to inwestycja w przyszłość Twojego dziecka.

Programowanie dla dzieci: Kraków – co nas wyróżnia?

Podstawy programowania to pierwszy krok do tego, aby opanować profesjonalne języki, dzięki którym nasi uczniowie mogą tworzyć własne projekty. Nasza Szkoła Programowania Jacka Tomasiewicza to sprawdzony sposób na to, aby nauka ta była efektywna. Co wyróżnia nas na rynku?

Jesteśmy dla każdego kursanta

Rozumiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego stworzyliśmy program nauczania, który uwzględnia indywidualne potrzeby i talenty naszych uczniów. Indywidualne podejście łączymy z zajęciami grupowymi, dzięki czemu dzieci uczą się zarówno pracy samodzielnej, jak i pracy w grupie.

Trenerzy to czynni zawodowo programiści

Nasi nauczyciele to doświadczeni programiści, którzy na co dzień pracują w zawodzie. Dzięki temu Twoje dziecko otrzymuje najwyższą jakość edukacji zgodną z najnowszymi wymaganiami rynku.

Nowoczesne metody nauczania

Stawiamy na praktyczną naukę poprzez realizację różnorodnych projektów. Korzystamy ze stworzonej przez nas zespół platformy Codeforia, dzięki której możliwe jest bieżące monitorowanie postępów naszych kursantów. Wykorzystujemy także książkę "Zaprzyjaźnij się z algorytmami", której autorem jest Jacek Tomasiewicz, czyli założyciel szkoły!

Bezpieczeństwo i komfort

Twoje dziecko będzie uczyć się w bezpiecznym i komfortowym środowisku, z pełnym dostępem do najnowszych technologii i narzędzi programistycznych. Nasi trenerzy to młodzi, ambitni specjaliści, którzy sprawiają, że nauka programowania to zabawa połączona z wiedzą.

Lekcje online i stacjonarnie

Nasi kursanci mogą uczyć się zarówno stacjonarnie, jak i online. Dzięki temu docieramy do uczniów z całej Polski!

Szkoła Programowania Jacka Tomasiewicza – nasze kursy

 • Kursy dla początkujących – „Programowanie z Minecraftem" jest idealne dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki w programowaniu. Uczymy podstaw języków takich jak Scratch czy Python. Świetną opcją jest także "Kreatywne myślenie", czyli kurs przeznaczony dla najmłodszych podopiecznych, gdzie skupiamy się na dodatkowych umiejętnościach takich jak logiczne myślenie oraz myślenie komputacyjne.
   

 • Programowanie dla średniozaawansowanych – dla dzieci i młodzieży, które mają już pewne doświadczenie, oferujemy kursy w językach takich jak Python czy C++.
   

 • Kursy zaawansowane – zajęcia dla młodych programistów, którzy chcą zgłębić tajniki zaawansowanych algorytmów oraz rozwinąć podstawy programowania Python i C++.
   

 • Przygotowanie do konkursów, Olimpiady Informatycznej i matury – w naszej ofercie znajdziesz również kursy, które są przygotowaniem do prestiżowych konkursów, takich jak Olimpiada Informatyczna Juniorów, czy Olimpiady Matematyczne.
   

 • Lekcje indywidualne – oferujemy też możliwość indywidualnych zajęć z naszymi trenerami.
   

Programowanie dla dzieci: Kraków – skontaktuj się z nami!

​Masz więcej pytań? Chcesz umówić się na indywidualną konsultację? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Nie czekaj i daj swojemu dziecku szansę na rozwijanie swoich pasji i talentów. W Szkole Programowania Jacka Tomasiewicza, Twoje dziecko nie tylko nauczy się programować, ale również zdobędzie umiejętności, które będą dla niego cenne w przyszłości. Zapisz swoje dziecko już dziś!

 

Odkryj pasję do programowania.

bottom of page