top of page
Image by Iwona Castiello d'Antonio
2 (1).png
zajecia.png
zajecia.png

Programowanie dla dzieci – Warszawa

Jeżeli szukasz efektywnego i angażującego kursu programowania dla dzieci i młodzieży, jesteś w idealnym miejscu! Nasze kursy są specjalnie zaprojektowane tak, aby rozbudzać kreatywność, rozwijać umiejętności logicznego myślenia i zapewnić solidne podstawy w dziedzinie kodowania. Rozpoczęcie nauki programowania w młodym wieku to inwestycja w przyszłość zawodową Twojego dziecka! Dzisiejszy świat potrzebuje programistów i jak wskazują eksperci – umiejętność ta nadal będzie wysoko w rankingach kompetencji przyszłości.

Wypróbuj nas! Możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszych zajęciach.

Nauka języków programowania dla dzieci i młodzieży – nasze kursy

Nasze kursy programowania są skierowane zarówno dla młodszych dzieci w wieku od 9 lat, jak i dla starszych uczniów, którzy przygotowują się do matury lub do Olimpiady Informatycznej w szkole średniej. Zajęcia przeznaczone są bowiem dla wszystkich dzieci, które interesują się sektorem IT lub już w młodym wieku wiedzą, jak chcą poprowadzić swoją edukację i karierę zawodową. Jakie kursy znajdziesz w naszej ofercie? Oto niektóre z nich!

Programowanie Minecraft – Warszawa i inne lokalizacje

Gry komputerowe to nie tylko zabawa! To także świetne narzędzie, które pomoże najmłodszym kursantom znaleźć w sobie pasję do kodowania. Programowanie Minecraft to kurs przeznaczony dla dzieci od 9. do 11. roku życia, który uczy logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i podstaw programowania. Każdy kurs, w tym także programowanie Minecraft dostępny jest online – z dowolnego miejsca na świecie! Niezależnie od tego, czy podejmujesz naukę w Warszawie , czy w innej lokalizacji, możesz uczestniczyć w zajęciach.

Początkujący i zaawansowany Python

Ten kurs poruszający podstawy programowania w Pythonie przeznaczony jest dla młodzieży od 12 do 16 lat. Warsztaty “Python dla dzieci” prowadzone są dla kursantów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z IT, ale nauka kodowania jest już w kręgu ich zainteresowań od dłuższego czasu. Python to język programowania, dzięki któremu można w kolejnych etapach, tworzyć strony internetowe, czy nawet własne gry! Warto więc skorzystać także z kursu „Python zaawansowany”, który jest świetnym dopełnieniem!

Początkujący i zaawansowany C++

C++ to jeden z popularniejszych języków pozwalających na wysoką wydajność obliczeń. Umożliwia między innymi programowanie gier. Dzięki naszym trenerom na pierwszych zajęciach uczestnicy kursu poznają zasadę działania C++ oraz dowiedzą się, do czego można wykorzystać ten język w praktyce. Zarówno lekcje dla początkujących, jak i zaawansowanych kursantów to także świetna zabawa i nauka umiejętności, które przydadzą się również w szkole czy pracy.

Kursy przygotowawcze do konkursów, olimpiad i matury

Mamy także ofertę dla uczniów, którzy chcą przygotować się do Olimpiady Informatycznej oraz konkursów informatycznych. Nasi trenerzy pomogą Ci znaleźć się wśród finalistów i laureatów między innymi Olimpiady Informatycznej JuniorówOlimpiady Informatycznej, konkursu Logia czy Olimpiady Matematycznej Juniorów. Z nami zdobędziesz także wiedzę niezbędną do uzyskania wysokiego wyniku z rozszerzonej matury z informatyki. Dostań się na wymarzone studia ze Szkołą Programowania Jacka Tomasiewicza!

Programowanie dla dzieci: Warszawa i inne miasta – dlaczego warto wybrać nasze kursy?

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży to świetny sposób na zaszczepienie w nich pasji do IT, przy jednoczesnym skutecznym rozwoju przydatnych umiejętności niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Działamy bowiem nie tylko na terenie Warszawy, ale też całego kraju. Połączenie hobby i wiedzy to potężna mieszanka, która gwarantuje efektywną naukę programowania już od najmłodszych lat.

Nasze autorskie kursy programowania to skuteczne narzędzie, które pozwoli Twojemu dziecku rozwijać szereg umiejętności przydatnych nie tylko na kolejnych etapach edukacji, ale także w codziennym życiu. Dlaczego warto zdecydować się na nasze zajęcia programowania?

Programy nauczania dopasowane do indywidualnych potrzeb

Rozumiemy, że każde dziecko jest inne i ma własne talenty oraz predyspozycje. Dlatego oferujemy różnorodne programy, które są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i zainteresowań. Nauka programowania jest skuteczna tylko wtedy, gdy odpowiada na rzeczywiste potrzeby ucznia!

Doświadczeni instruktorzy

Nasi instruktorzy to pasjonaci programowania z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dzięki temu możemy oferować nauczanie, które jest efektywne. Co więcej, nasi trenerzy to aktywni zawodowo programiści, którzy nawet w czasie wolnym zgłębiają tajniki programowania. Nasze kursy programowania są więc poparte najnowszą wiedzą!

Interaktywne zajęcia

Używamy najnowszych narzędzi i technologii, aby uczynić naukę jak najbardziej interaktywną. Jest to szczególnie ważne w nauczaniu naszych najmłodszych kursantów. Gwarantujemy, że nasze kursy są pełne wyzwań i zabawy!

Elastyczne godziny i tryby nauczania

Oferujemy różne formy nauki – od zajęć grupowych, po indywidualne konsultacje online. Wybierz to, co najbardziej odpowiada Twojemu dziecku! Jesteśmy dostępni zarówno online, jak i prowadzimy zajęcia stacjonarne w Warszawie. Dzięki zdalnym szkoleniom możemy przyjmować kursantów z każdego miejsca w kraju!

Możliwość rozwoju

Nasze kursy są tak zaplanowane, aby zapewnić stały rozwój i możliwość dalszego kształcenia. Po ukończeniu jednego kursu Twoje dziecko będzie mogło przejść na bardziej zaawansowany poziom. Każdy kurs programowania dostępny w naszej szkole to kolejne kroki, które umożliwią przejście z podstaw programowania do zaawansowanych projektów.

Odkryj pasję do programowania.

bottom of page