top of page
Image by Bianca Fazacas
2 (1).png
zajecia.png
zajecia.png

Programowanie dla dzieci – Wrocław

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży to główny filar naszej działalności. Szkoła Programowania Jacka Tomasiewicza daje nie tylko możliwość opanowania języków programowania, ale także uczy dzieci systematyczności, logicznego myślenia oraz kreatywności. Nasze autorskie kursy programowania zostały stworzone przez specjalistów, którzy w branży IT pracują na co dzień, dlatego też wiedzą, z jakimi wyzwaniami będą musieli mierzyć się młodzi kandydaci, którzy chcą rozwijać swoją przyszłą karierę zawodową w IT. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zadbaj o przyszłość swojego dziecka!

Wypróbuj nas! Możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszych zajęciach.

Nauka programowania dla dzieci – jak rozwinąć w dziecku pasję do programowania?

Nauka podstaw programowania jest najbardziej efektywna wtedy, gdy idzie w parze z prawdziwym zaangażowaniem i pasją. To własne zainteresowanie danym tematem napędza dzieci i młodzież do ciągłej nauki i odkrywania kolejnych zagadnień. Nie inaczej jest w przypadku programowania. To bardzo interesująca dziedzina, która aktualnie stanowi podstawę działania świata. Rozpoczynając naukę programowania już w młodym wieku, Twoje dziecko ma szansę rozwinąć swoje informatyczne zdolności, a jednocześnie poświęcać czas swojej pasji.

Jednak jak zainteresować dziecko programowaniem? Zapraszamy na nasze zajęcia zarówno te dostępne online, jak i stacjonarnie. Nasi młodzi i zaangażowani trenerzy pomogą odkryć Twojemu dziecku pasję do programowania! W końcu dziedzina ta ma wiele grup – programowanie gier, tworzenie stron internetowych, czy pisanie aplikacji mobilnych to tylko niewielka część tego, do czego przydaje się programowanie. Aby coś pokochać, trzeba to poznać, a w tym pomogą nasi instruktorzy!

Szkoła Programowania Jacka Tomasiewicza – zainwestuj w przyszłość Twojego dziecka!

Myślenie komputacyjne, myślenie algorytmiczne, rozwiązywanie problemów to we współczesnym świecie przepis na satysfakcjonującą i rozwojową karierę zawodową. W naszej szkole uczymy dzieci kompetencji przyszłości, które pomogą im za kilka lat odnaleźć się na rynku pracy i otworzą przed nimi drzwi do dobrych zarobków i ciekawej pracy w globalnych firmach, takich jak Google, Facebook, czy Microsoft.

Nasi absolwenci prężnie rozwijają swoje kariery programistyczne pracując dla renomowanych firm z sektora IT lub otwierając własne przedsiębiorstwa. Wielu z nich wykorzystuje zdobytą u nas wiedzę i umiejętności w zawodach, które na pierwszy rzut oka nie są bezpośrednio związane z programowaniem. Nie czekaj i zadbaj o przyszłość swojego dziecka już dziś!

Przygotowanie do konkursów i olimpiad – Programowanie dla dzieci: Wrocław

Mamy także ofertę dopasowaną dla dzieci i młodzieży, które przygotowują się do udziału w różnego rodzaju olimpiadach i konkursach. Naszą specjalnością są:

Laureaci i finaliści powyższych olimpiad mogą wybrać dowolne liceum bądź studia!

Nasi trenerzy sami są laureatami i finalistami takich konkursów, dlatego potrafią wesprzeć swoich podopiecznych nie tylko wiedzą niezbędną do otrzymania wysokiego wyniku, ale także pomogą dobrą radą i podzielą się swoimi sposobami na konkursowy stres.

Programy kursów przygotowujących dopasowane są pod konkretny konkurs oraz wiek i wiedzę uczestników. Znajdziesz tam nie tylko logiczne myślenie i naukę programowania, ale także rozwiązywanie zadań olimpijskich oraz analizy tematów pobocznych.

Kurs programowania dla dzieci i młodzieży – poziom podstawowy i zaawansowany

Każdy nasz kurs programowania odpowiada na inne potrzeby naszych uczniów, dlatego też znajdziesz u nas zarówno programy dla dzieci już od 9. roku życia, jak i dla młodzieży, która właśnie przygotowuje się do egzaminu maturalnego. W naszej ofercie są kursy programowania takie jak:


Każda z tych pozycji zapewnia wszechstronny rozwój oparty na szkoleniu nie tylko umiejętności twardych, ale również kompetencji miękkich, które przydają się w szkole, pracy, a nawet życiu codziennym.

Dzięki naszej autorskiej platformie Codeforia, nasi podopieczni w początkujących grupach, mają stały dostęp do materiałów omawianych na zajęciach oraz mogą ćwiczyć swoje umiejętności na automatycznie sprawdzanych zadaniach. Uzupełnieniem wiedzy jest także podręcznik napisany przez założyciela szkoły Jacka Tomasiewicza "Zaprzyjaźnij się z algorytmami". Różnorodne materiały i możliwość nauki online sprawiają, że Twoje dziecko szybko nauczy się podstaw programowania, a następnie będzie mogło przejść do kolejnych etapów edukacji!

Odkryj pasję do programowania.

bottom of page