top of page
135831706_233782108207363_71244609927569

Alicja Kluczek

Studiuję informatykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz jestem jurorką Młodzieżowej Olimpiady Informatycznej. 


Uzyskałam tytuł finalistki Olimpiady Informatycznej. Byłam na stażu w Samsungu oraz Google. Prowadziłam zajęcia dla młodzieży m.in. w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie oraz pomagałam w organizacji obozów informatycznych. W wolnym czasie gram w gry planszowe i brydża.

jtom-001-small_edited.jpg

Jacek Tomasiewicz

Skończyłem Informatykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem finalistą Olimpiady Informatycznej. Pracuję jako programista w Codility (firmie informatycznej zajmującej się automatycznym sprawdzaniem umiejętności programistów).

Od 12 lat uczę programowania (zajęcia indywidualne i grupowe) oraz przygotowuję uczniów do startu w konkursach algorytmicznych. Ponad 200 moich Podopiecznych uzyskało tytuł finalisty lub laureata Olimpiady Informatycznej (oraz Juniorów), Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej oraz konkursu Logia. Jestem autorem książki ,,Zaprzyjaźnij się z algorytmami’’ wyd. PWN. W 2019 roku zostałem laureatem Listy 100, która wyróżnia osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju kompetencji cyfrowych. Moi byli uczniowie pracują w firmach takich jak Google, Microsoft czy Facebook.

zosia-006.jpg

Zosia Marciniak

Jestem studentką trzeciego roku informatyki na Korea Advanced Institute of Science and Technology. 

 

Dwukrotnie uzyskałam tytuł laureatki Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów indywidualnie oraz drużynowo zdobyłam trzecie miejsce. Brałam udział w badaniach naukowych i jestem autorką pracy na temat ludzkiej aktywności w Collaborative Distributed Systems & Networks Lab w KAIST. Odbyłam staż STEP w Googlu, jako część zespołu Site Reliability Engineering.

Anna Kaliszewska _edited.jpg

Anna Kaliszewska

Ukończyłam psychopedagogikę kreatywności na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W szkole programowania zajmuję się wsparciem organizacyjnym oraz sprawną komunikacją między uczniami, rodzicami i wykładowcami.
 

Jestem osobą otwartą i lubiącą kontakt z ludźmi, dlatego czerpię satysfakcję z codziennych rozmów i spotkań. Z chęcią udzielę szczegółowych informacji, które dotyczą naszych kursów. Po pracy oddaje się swoim pasjom związanym ze sztuką, w szczególności teatrem, malarstwem oraz rękodziełem.

IMG_2049.JPG

Bartosz Łukasiewicz

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Informatyka. Obecnie pracuję jako programista w Codility oraz przygotowuję Uczniów do udziału w konkursach informatycznych.

 

Jestem laureatem oraz dwukrotnym finalistą Olimpiady Informatycznej. Byłem kierownikiem jury Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. Trenowałem reprezentację Polski na Europejską Olimpiadę Informatyczną Juniorów. Wielokrotnie byłem Team Leaderem polskiego zespołu na konkursach międzynarodowych. Jestem autorem blisko 1000 zadań. Od 8 lat prowadzę zajęcia na obozach informatycznych (w sumie około 40) organizowanych przez Stowarzyszenie Talent.

zdj-013.jpg

Przemysław Dominikowski

Jestem studentem trzeciego roku informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

 

Przygodę z programowaniem zacząłem w szkole podstawowej. Jestem laureatem Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów, a na poziomie szkoły średniej zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) Politechniki Warszawskiej.

Od 2016 roku odpowiadam za sieć komputerową obozu informatycznego ILOCAMP, zaś w 2019 roku prowadziłem zajęcia przygotowujące do Olimpiady Informatycznej na obozie w ramach projektu „Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu”.

pawel-007.jpg

Paweł Bieliński

Z wykształcenia matematyk (Uniwersytet Warszawski) i ekonomista (Szkoła Główna Handlowa). Fan łamigłówek i gier strategicznych. Człowiek o wielu zainteresowaniach.

Od lat prowadzę korepetycje, zajęcia popularyzatorskie, a także warsztaty i wykłady przygotowujące merytorycznie do konkursów i olimpiad matematycznych. Realizuję rozszerzony program nauczania matematyki w jednej z warszawskich szkół podstawowych.

gk_edited.jpg

Grzegorz Kwacz

Jestem studentem trzeciego roku informatyki na Uniwersytecie Warszawskim, laureatem III miejsca XXVI Olimpiady Informatycznej oraz finalistą XXVII Olimpiady Informatycznej. Wraz z moją drużyną brałem udział w Mistrzostwach Programowania Europy Środkowej. 

 

Od początku studiów przygotowuję uczniów do Olimpiady Informatycznej. Biorę udział w organizacji Olimpiady Informatycznej Juniorów. Przekazywanie wiedzy informatycznej to moja pasja, której realizacja sprawia mi ogromną radość.
 

135479432_3621485811276132_8846680577082

Krzysztof Kiljan

Skończyłem Informatykę na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem programistą w Codility oraz członkiem jury Olimpiady Informatycznej i Olimpiady Informatycznej Juniorów, na które opracowuje oraz weryfikuje zadania.

Współorganizowałem dwie edycje konkursu Marathon24. W 2015 byłem członkiem Jury Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej. Prowadziłem eksperymenty nad Algorytmami Parametryzowanymi jako członek grantu "Recent trends in kernelization: theory and experimental evaluation" realizowanego na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2013 roku regularnie prowadzę zajęcia z programowania oraz algorytmiki dla młodzieży.

patryk.png

Patryk Czajka

Skończyłem informatykę i fizykę na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie pracuję w Jane Street w Londynie jako programista.

 

Udało mi się osiągnąć tytuł finalisty, a rok później laureata Olimpiady Informatycznej (i finalisty fizycznej). W trakcie studiów aktywnie uczestniczyłem w zawodach programowania zespołowego (czterokrotnie dochodząc do eliminacji środkowoeuropejskich). Przez kilka lat uczestniczyłem w organizacji Olimpiady Informatycznej (jako juror oraz kadra techniczna). Od kilku lat pomagam również przy obozach informatycznych. W wolnym czasie lubię długie wycieczki rowerowe i chodzenie po górach.

zdj-010.jpg

Maxymilian Kowalski

Jestem studentem trzeciego roku Politechniki Warszawskiej na kierunku Informatyka Stosowana oraz pracuję w Codility jako Task Engineer. Przygotowuję Uczniów do udziału w Olimpiadzie Informatycznej Juniorów oraz do konkursu Logia.

Regularnie biorę udział w konkursach na platformie Codeforces. W wolnym czasie lubię pływać, gotować i rozwiązywać zadania algorytmiczne.

wiktoria.jpeg

Wiktoria Rozkosz

Jestem studentką informatyki. Od kilku lat prowadzę korepetycje, warsztaty oraz obozy informatyczne.

 

Przygodę z programowaniem rozpoczęłam w gimnazjum, dwukrotnie zdobywając tytuł finalistki Olimpiady Informatycznej Juniorów. Jestem również finalistką XXVIII Olimpiady Informatycznej, laureatką III miejsca XXIX Olimpiady Informatycznej, a także finalistką Olimpiady Matematycznej. Zdobyłam srebrny medal na I Europejskiej Olimpiadzie Informatycznej Dziewcząt (EGOI). W wolnym czasie zajmuję się muzyką (gram na fortepianie i gitarze) oraz sportami wodnymi.

kuba-006.jpg

Kuba Ornatek

Jestem studentem informatyki na Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie liceum intensywnie przygotowywałem się do Olimpiady Informatycznej oraz Olimpiady Matematycznej. Zająłem pierwsze miejsce w ogólnopolskich zawodach w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych. 

Poza tematami olimpijskimi prowadzę również zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej (informatyka oraz matematyka, z których sam zdobyłem 100%). W wolnym czasie gram w tenisa i gry karciane. Interesuję się iluzją.

unnamed.jpg

Filip Majewski

Ukończyłem matematykę na Uniwersytecie Warszawskim. Dydaktyką zajmuję się nieprzerwanie od czasów licealnych. Prowadziłem kółka zainteresowań w warszawskich szkołach, szkolenia dla nauczycieli z ramienia Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej Juniorów oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Pracowałem z grupą uczniów w formule edukacji domowej. Na przestrzeni lat wielu moich uczniów uzyskało tytuł laureata lub finalisty OMJ.

 

Jestem członkiem zespołu nauczycielskiego prowadzącego klasy olimpijskie w Szkole Podstawowej nr 221.

bottom of page