top of page
Image by rozentuzjazmowany photography
2 (1).png
zajecia.png
zajecia.png

Programowanie dla dzieci – Łódź

Nauka programowania może być dla Twojego dziecka świetną okazją, by rozwijać kreatywność, cierpliwość i logiczne myślenie oraz posiąść praktyczne umiejętności przydatne w przyszłości na rynku pracy. Twoje dziecko osiągnie to w Szkole Programowania Jacka Tomasiewicza, gdzie uzyska kompleksową wiedzę i pozna najpopularniejsze technologie, które przydadzą mu się w życiu codziennym. Zapraszamy!

Wypróbuj nas! Możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszych zajęciach.

Świetna inwestycja w przyszłość dziecka – kursy programowania w Łodzi

Możesz uczyć swoje dziecko wielu nowych umiejętności, ale w przypadku podstaw programowania zdecydowanie lepiej polegać na specjalistach. W naszej szkole trafisz pod opiekę ekspertów w dziedzinie IT, którzy mają odpowiednie podejście, aby pomóc w rozwoju pasji dziecka, ale także zarazić nią tych niezdecydowanych. A może Twoje dziecko ma już solidne podstawy i przygotowuje się do jednego z konkursów i olimpiad informatycznych dla juniorów lub licealistów? Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów i trenerów, którzy sami zostali laureatami takich konkursów, dlatego doskonale wiedzą, jak przygotować do nich Twoją pociechę! Chociaż te konkursy są wymagające, pomożemy Twojemu dziecku uzyskać satysfakcjonujący wynik i dostać się do wymarzonej szkoły lub na studia.

Kurs programowania dla dzieci – Łódź

Niemal każdy nasz kurs programowania dla dzieci opracowaliśmy w wersji dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Proponujemy atrakcyjne kursy dla młodszych dzieci, np. programowanie z Minecraftem, ale także zajęcia dla licealistów, podczas których poznają zasady działania języków takich jak C++. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić dzieci w podstawy popularnych języków programowania, Python dla dzieci może być w takim przypadku idealnym wyborem!

Kto wie, w jakim kierunku potoczy się ich przyszłość zbudowana na takich podstawach? Być może będą zajmować się programowaniem ambitnych projektów lub zarządzać ważnymi bazami danych? Z pewnością szkoła programowania dla dzieci to inwestycja, którą warto rozważyć!

Interesujące zajęcia dla dzieci w Łodzi

Stawiamy na atrakcyjną i angażującą formę kursów, dużą dozę interakcji, nastawienie na praktyczne umiejętności i stałe motywowanie naszych kursantów. Ważne jest dla nas elastyczne podejście do nauczania, dlatego oferujemy zajęcia w niewielkich grupach lub zajęcia indywidualne. Dzięki temu nasi trenerzy mogą bez problemu podejść do każdego kursanta w sposób uwzględniający jego potrzeby. Z pewnością będzie to dla każdego dziecka czas nie tylko intensywnej nauki, ale i dobrej zabawy!

Prowadzimy zajęcia online, do których wystarczy komputer z dostępem do internetu oraz aplikacje Zoom i Slack do zdalnej komunikacji. Kurs programowania będzie skuteczny jedynie wtedy, jeśli dziecko jest zainteresowane tą dziedziną. Na pewno warto dać mu szansę spróbować swoich sił, jednak jeśli pierwsze zajęcia nie przypadną do gustu Twojemu dziecku, to istnieje opcja bezpłatnej rezygnacji. Proponujemy także ciekawą ofertę promocyjną – rodzeństwo uczestników kursów otrzymuje 20% zniżki na nasze kursy!

Odkryj pasję do programowania.

bottom of page