SUKCESY NASZYCH PODOPIECZNYCH 2021/2022

Poniżej prezentujemy sukcesy naszych Podopiecznych w roku szkolnym 2021/2022. 39 uczniów awansowało do II etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów (trwa), 18 uczniów awansowało do III etapu Olimpiady Informatycznej (5 uczniów uzyskało tytuł laureata, 6 tytuł finalisty), 28 uczniów awansowało do III etapu konkursu Logia (11 uczniów uzyskało tytuł laureata, 16 tytuł finalisty). Ogromne gratulacje!

Olimpiada Informatyczna

  1. Michał Stawarz - laureat I miejsca

  2. Hubert Wasilewski - laureat II miejsca

  3. Julia Kędziorska - laureatka III miejsca

  4. Wiktoria Rozkosz - laureatka III miejsca

  5. Artur Wojtuszkiewicz - laureat III miejsca

  6. Andrzej Jabłoński - finalista z wyróżnieniem

  7. Jakub Łapiński - finalista z wyróżnieniem

  8. Adam Szymaniak - finalista z wyróżnieniem

  9. Paweł Zalewski - finalista z wyróżnieniem

  10. Mateusz Sawicki - finalista

  11. Michał Szeliga - finalista

  12. Karol Adamski - 3 etap

  13. Karol Bonat - 3 etap

  14. Patryk Buliński - 3 etap

  15. Marcel Chwiałkowski - 3 etap

  16. Patryk Halat - 3 etap

  17. Piotr Kazimierczak - 3 etap

  18. Kuba Ornatek - 3 etap

Olimpiada Informatyczna Juniorów

  1. Jan Latkowski - II etap

  2. Dawid Halat - II etap

  3. Zosia Mroziuk - II etap

  4. Mateusz Filipowicz - II etap

  5. Mikołaj Tofiluk - II etap

  6. Adam Dubrowski - II etap

  7. Jan Zarzycki - II etap

  8. Zuzanna Nagórko - II etap

  9. Kalina Staszewska - II etap

  10. Maksymilian Sweklej - II etap

  11. Patryk Grabowski - II etap

  12. Filip Krochmalski - II etap

  13. Krzysztof Ciećkiewicz - II etap

  14. Marek Kazimierczak - II etap

  15. Antoni Lizak - II etap

  16. Adam Wiśniewski - II etap

  17. Michał Opar - II etap

  18. Franciszek Syguła - II etap

  19. Aleksander Stachowicz - II etap

  20. Marcin Sobura - II etap

  21. Krzysztof Witkowski - II etap 

  22. Wojciech Sikorski - II etap

  23. Antoni Pusz - II etap

  24. Michał Mieszek - II etap

  25. Mikołaj Szczerbetka - II etap

  26. Maksymilian Skiepko - II etap

  27. Adrian Falak-Cyniak - II etap

  28. Franciszek Alaba - II etap

  29. Piotr Kowalik - II etap

  30. Franciszek Kycia - II etap

  31. Stanisław Kycia - II etap

  32. Marcin Krysiak - II etap

  33. Mikołaj Szaniawski - II etap

  34. Antoni Bujnowski - II etap

  35. Wojciech Mazewski - II etap

  36. Paweł Sobura - II etap

  37. Michał Giermek - II etap

  38. Dominik Czarnak-Pławiński - II etap

  39. Mateusz Halesiak - II etap

  40. Ryszard Kiszka - II etap

Logia (Python)

  1. Dawid Halat - laureat

  2. Adam Wiśniewski - laureat

  3. Patryk Grabowski - laureat

  4. Michał Mieszek - laureat

  5. Mikołaj Tofiluk - laureat

  6. Jan Zarzycki - laureat

  7. Maksymilian Sweklej - laureat

  8. Antoni Lizak - laureat

  9. Jan Latkowski - laureat

  10. Zofia Mroziuk - laureatka

  11. Zuzanna Hoang - laureatka

  12. Krzysztof Ciećkiewicz - finalista

  13. Mateusz Filipowicz - finalista

  14. Kalina Staszewska - finalistka

  15. Maksymilian Sawicki - finalista

  16. Mikołaj Szczerbetka - finalista

  17. Krzysztof Witkowski - finalista

  18. Michał Wójtowicz - finalista

  19. Wojciech Sikorski - finalista

  20. Mateusz Halesiak - finalista

  21. Franciszek Kycia - finalista

  22. Marcin Krysiak - finalista

  23. Zuzanna Nagórko - finalistka

  24. Michał Giermek - finalista

  25. Mateusz Parol - finalista

  26. Ryszard Kiszka - finalista

  27. Franciszek Syguła - finalista

  28. Hugo Stefaniak - finalista

  29. Michał Opar - III etap