SUKCESY NASZYCH PODOPIECZNYCH 2020/2021

Poniżej prezentujemy sukcesy naszych Podopiecznych w roku szkolnym 2020/2021. 35 uczniów awansowało do II etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów (5 uczniów uzyskało tytuł laureata, 11 tytuł finalisty), 37 uczniów awansowało do II etapu Olimpiady Informatycznej (2 uczniów uzyskało tytuł laureata, 2 tytuł finalisty, 4 tytuł uczestnika finału), 27 uczniów awansowało do III etapu konkursu Logia (12 uczniów uzyskało tytuł laureata, 14 tytuł finalisty). Ogromne gratulacje!

Olimpiada Informatyczna Juniorów

  1. Marek Sawiak - laureat II stopnia

  2. Konrad Pajewski - laureat III stopnia

  3. Kazimierz Szempliński - laureat III stopnia

  4. Antoni Pusz - laureat III stopnia

  5. Maciej Gusta - laureat III stopnia

  6. Stanisław Czajka - finalista

  7. Maciej Kosień - finalista

  8. Julianna Bobrek - finalistka

  9. Michał Mieszek - finalista

  10. Krzysztof Ciećkiewicz - finalista

  11. Konrad Chojnacki - finalista

  12. Filip Krochmalski - finalista

  13. Jakub Żyto - finalista

  14. Nguyen Anh Do - finalista

  15. Kamil Mrówczyński - finalista

  16. Piotr Kowalik - finalista

  17. Łukasz Zalewski - III etap

  18. Antoni Klejman - II etap

  19. Mikołaj Szczerbetka - II etap

  20. Krzysztof Witkowski - II etap

  21. Marek Kazimierczak - II etap

  22. Grzegorz Iwaszkiewicz - II etap

  23. Maksymilian Skiepko - II etap

  24. Jerzy Puchalski - II etap

  25. Filip Borek - II etap

  26. Franciszek Kycia - II etap

  27. Franciszek Zaremba - II etap

  28. Igor Bujnowski - II etap

  29. Krzysztof Mazurkiewicz - II etap

  30. Michał Wójtowicz - II etap

  31. Krzysztof Wojda - II etap

  32. Mikołaj Szaniawski - II etap

  33. Karol Daniewski - II etap

  34. Antoni Lizak - II etap

  35. Julian Wójcik - II etap

Olimpiada Informatyczna

  1. Michał Stawarz - laureat II miejsca 

  2. Hubert Wasilewski - laureat III miejsca

  3. Wiktoria Rozkosz - finalistka

  4. Mateusz Sawicki - finalista

  5. Artur Wojtuszkiewicz - III etap

  6. Wojciech Kurzydłowski - III etap

  7. Adam Szymaniak - III etap

  8. Julia Kędziorska - III etap

  9. Jakub Łapiński - II etap

  10. Łukasz Leszko - II etap

  11. Marcel Maciejczyk - II etap

  12. Michał Szeliga - II etap

  13. Maksymilian Bentje Knust - II etap

  14. Paweł Zalewski - II etap

  15. Patryk Halat - II etap

  16. Jan Bielak - II etap

  17. Tomasz Boguszewski - II etap

  18. Szymon Niewadzi - II etap

  19. Eryk Kiepuszewski - II etap

  20. Jakub Kontak - II etap

  21. Igor Klimczak - II etap

  22. Piotr Kazimierczak - II etap

  23. Joanna Mali - II etap

  24. Kuba Ornatek - II etap

  25. Łukasz Staszewski - II etap

  26. Filip Kopyt - II etap

  27. Stanisław Struzik - II etap

  28. Patryk Buliński - II etap

  29. Marcel Chwiałkowski - II etap

  30. Kornel Dzieża - II etap

  31. Patryk Pyrkosz - II etap

  32. Piotr Przybysz - II etap

  33. Maciej Ciesielski - II etap

  34. Piotr Bonar - II etap

  35. Maciej Kurzydłowski - II etap

  36. Maciej Stempniak - II etap

  37. Karol Bonat - II etap

Logia (Python)

  1. Tomasz Brutt - laureat

  2. Marek Kazimierczak - laureat

  3. Antoni Klejman - laureat

  4. Maciej Kosień - laureat

  5. Kamil Mrówczyński - Iaureat

  6. Konrad Pajewski - laureat

  7. Szymon Pancewicz - laureat 

  8. Marek Sawiak - laureat

  9. Mikołaj Sawicki - laureat

  10. Maksymilian Sweklej - laureat

  11. Błażej Tłaczała - laureat

  12. Jakub Żyto - laureat

  13. Julianna Bobrek - finalistka

  14. Filip Borek - finalista

  15. Krzysztof Ciećkiewicz - finalista

  16. Nguyen Ang Do - finalista

  17. Piotr Filipkowski - finalista

  18. Mateusz Filipowicz - finalista

  19. Franciszek Kycia - finalista

  20. Antoni Lizak - finalista

  21. Antoni Marzec - finalista

  22. Michał Mieszek - finalista

  23. Mikołaj Szczerbetka - finalista

  24. Kazimierz Szempliński - finalista

  25. Łukasz Zalewski - finalista

  26. Franciszek Zaremba - finalista

  27. Maciej Gusta - III etap