SUKCESY NASZYCH PODOPIECZNYCH 2019/2020

Poniżej prezentujemy sukcesy naszych Podopiecznych w roku szkolnym 2019/2020. 27 uczniów awansowało do II etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów (8 uczniów uzyskało wyróżnienie, 6 tytuł finalisty), 21 uczniów awansowało do II etapu Olimpiady Informatycznej (3 uczniów uzyskało tytuł finalisty), 19 uczniów awansowało do III etapu konkursu Logia (9 uczniów uzyskało tytuł laureata, 10 tytuł finalisty) oraz 7 uczniów zostało finalistami konkursu miniLogia. Ogromne gratulacje!

Olimpiada Informatyczna Juniorów

  1. Karol Bonat - wyróżnienie II stopnia

  2. Mikołaj Piosik - wyróżnienie II stopnia

  3. Michał Szeliga - wyróżnienie II stopnia

  4. Patryk Buliński - wyróżnienie III stopnia

  5. Łukasz Kościelski - wyróżnienie III stopnia

  6. Maciej Ciesielski - wyróżnienie III stopnia

  7. Ignacy Stępniewski - wyróżnienie III stopnia

  8. Krzysztof Grabowski - wyróżnienie III stopnia

  9. Kacper Stankiewicz - finalista

  10. Karol Daniewski - finalista

  11. Kacper Górecki - finalista

  12. Marek Kycia - finalista

  13. Zosia Mroziuk - finalistka

  14. Michał Pilarski - finalista

  15. Kazimierz Szempliński - II etap

  16. Michał Mieszek - II etap

  17. Filip Krochmalski - II etap

  18. Marek Kazimierczak - II etap

  19. Mikołaj Gerant - II etap

  20. Łukasz Zalewski - II etap

  21. Rafał Geneja - II etap

  22. Teodor Kazimierczak - II etap

  23. Zofia Adamowska - II etap

  24. Jan Zadrożny - II etap

  25. Konrad Chojnacki - II etap

  26. Przemysław Warmijak - II etap

  27. Krzysztof Kubisz - II etap

Olimpiada Informatyczna

  1. Grzegorz Kwacz - finalista

  2. Michał Stawarz - finalista

  3. Artur Wojtuszkiewicz - finalista

  4. Jędrzej Dudzicz - II etap

  5. Maksymilian Bentje Knust - II etap

  6. Marcel Maciejczyk - II etap

  7. Jakub Kontak - II etap

  8. Łukasz Leszko - II etap

  9. Maciej Wiśniewski - II etap

  10. Paweł Mroziuk - II etap

  11. Paweł Kozłowski - II etap

  12. Wiktoria Rozkosz - II etap

  13. Jan Sosnowski - II etap

  14. Mateusz Sawicki - II etap

  15. Julian Janicki - II etap

  16. Marcelina Marjankowska - II etap

  17. Jakub Świstak - II etap

  18. Jakub Łapiński - II etap

  19. Adam Szymaniak - II etap

  20. Jakub Chmist - II etap

  21. Szymon Niewadzi - II etap

Logia (Python)

  1. Zofia Adamowska - laureatka

  2. Karol Bonat - laureat

  3. Patryk Buliński - laureat

  4. Łukasz Kościelski - laureat

  5. Marek Kycia - laureat

  6. Zofia Mroziuk - laureatka

  7. Kacper Stankiewicz - laureat

  8. Ignacy Stępniewski - laureat

  9. Michał Szeliga - laureat

  10. Maciej Cieleski - finalista

  11. Nguyen Anh Do - finalista

  12. Kacper Górecki - finalista

  13. Krzysztof Grabowski - finalista

  14. Marek Kazimierczak - finalista

  15. Teodor Kazimiercza - finalista

  16. Mikołaj Piosik - finalista

  17. Marek Sawiak - finalista

  18. Kaziemierz Szempliński - finalista

  19. Błażej Tłaczała - finalista

MiniLogia (Python)

  1. Franciszek Alaba - finalista

  2. Franciszek Kycia - finalista

  3. Kinga Maksymiuk - finalistka

  4. Michał Mieszek - finalista

  5. Zofia Mroziuk - finalistka

  6. Jan Zarzycki - finalista

  7. Jakub Żyto - finalista

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

© 2015-2020 | Kursy programowania | Jacek Tomasiewicz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Polityka prywatności