• White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

© 2015-2019 | Kursy programowania | Jacek Tomasiewicz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Polityka prywatności

SUKCESY NASZYCH PODOPIECZNYCH 2018/2019

Poniżej prezentujemy sukcesy naszych Podopiecznych w roku szkolnym 2018/2019. 27 uczniów awansowało do II etapu Młodzieżowej Olimpiady Informatycznej (5 uczniów uzyskało tytuł laureata, 5 tytuł finalisty), 12 uczniów awansowało do II etapu Olimpiady Informatycznej (1 uczeń uzyskał tytuł laureata, 1 tytuł finalisty) oraz 28 uczniów awansowało do III etapu konkursu Logia (21 uczniów uzyskało tytuł laureata,  5 tytuł finalisty). Ogromne gratulacje!

Młodzieżowa Olimpiada Informatyczna

  1. Michał Stawarz (G) - laureat II stopnia (3. miejsce)

  2. Paweł Mroziuk (G) - laureat III stopnia

  3. Mateusz Sawicki (SP) - laureat III stopnia

  4. Adam Szymaniak (SP) - laureat III stopnia

  5. Jakub Łapiński (G) - laureat IV stopnia

  6. Jan Bielak (SP) - finalista

  7. Mateusz Mazurczak (G) - finalista

  8. Wiktoria Rozkosz (G) - finalistka

  9. Artur Wojtuszkiewicz (G) - finalista

  10. Paweł Zalewski (SP) - finalista

  11. Karol Adamski (SP) - II etap

  12. Michał Broda (G) - II etap

  13. Jan Ebing (G) - II etap

  14. Antoni Facca (G) - II etap

  15. Jan Gawiński (SP) - II etap

  16. Gabriel Grabowski (G) - II etap

  17. Piotr Kazimierczak (G) - II etap

  18. Michał Kaźmierczak (G) - II etap

  19. Wiktor Klimczak (G) - II etap

  20. Wiktor Kłoniecki (G) - II etap

  21. Patrycja Malarska (G) - II etap

  22. Mateusz Marjankowski (SP) - II etap

  23. Mikołaj Piosik (SP) - II etap

  24. Adam Sosnowski (G) - II etap

  25. Patryk Stachowski (G) - II etap

  26. Maciej Tarasiuk (G) - II etap

  27. Kornel Tłaczała (G) - II etap

Olimpiada Informatyczna

  1. Grzegorz Kwacz - laureat 3 miejsca

  2. Wojciech Jarek - finalista

  3. Jędrzej Dudzicz - II etap

  4. Jan Wawszczak - II etap

  5. Mateusz Sypniewski - II etap

  6. Michał Stawarz (G) - II etap

  7. Marcelina Marjankowska - II etap

  8. Jakub Świstak - II etap

  9. Przemysław Dominikowski - II etap

  10. Mateusz Sawicki (G) - II etap

  11. Mikołaj Korulczyk - II etap

  12. Jan Sosnowski - II etap

Logia (Python)

  1. Michał Broda (G) - finalista

  2. Aleksander Jaros (G) - laureat

  3. Piotr Kazimierczak (G) - laureat

  4. Michał Kaźmierczak (G) - finalista

  5. Wiktor Kłoniecki (G) - laureat

  6. Maciej Kurzydłowski (G) - laureat

  7. Wojciech Kurzydłowski (G) - laureat

  8. Mateusz Mazurczak (G) - laureat

  9. Paweł Mroziuk (G) - laureat

  10. Michał Olszewski (G) - laureat

  11. Wiktoria Rozkosz (G) - laureat

  12. Michał Stawarz (G) - laureat

  13. Stanisław Struzik (G) - laureat

  14. Artur Wojtuszkiewicz (G) - laureat

  15. Franciszek Zaranowicz (G) - laureat

  16. Karol Adamski (SP) - laureat

  17. Michał Bogusz (SP) - III etap

  18. Patryk Buliński (SP) - laureat

  19. Anastazy Gawrysiak (SP) - laureat

  20. Patryk Halat (SP) - laureat

  21. Łukasz Jaroszewicz (SP) - III etap

  22. Łukasz Kościelski (SP) - laureat

  23. Aleksander Kuczalski (SP) - laureat

  24. Mikołaj Piosik (SP) - finalista

  25. Kajetan Ramsza (SP) - finalista

  26. Mateusz Sawicki (SP) - laureat

  27. Ignacy Stępniewski (SP) - laureat

  28. Michał Szeliga (SP) - finalista