top of page
Image by Cezary Kukowka
2 (1).png
zajecia.png
zajecia.png

Programowanie dla dzieci – Gdynia

Czy jesteś gotowy, aby Twoje dziecko odkryło porywający świat nowych technologii i miało szansę na zdobycie najwyższych pozycji w konkursach dotyczących wiedzy z branży IT? Nasza szkoła programowania dla dzieci w Gdyni proponuje różnorodne kursy kodowania, które są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby były idealnie dostosowane do wieku i zainteresowań młodych uczestników. Nasz różnorodny program nauczania zapewnia, że każdy uczestnik może znaleźć kurs programowania dla dzieci idealnie odpowiadający jego umiejętnościom i oczekiwaniom, pomagając mu rozwijać kompetencje w przyjaznym i wspierającym środowisku. Dzięki temu nauka programowania jest czystą przyjemnością!

Wypróbuj nas! Możliwość bezpłatnej rezygnacji po pierwszych zajęciach.

Kursy programowania w Gdyni – inwestycja w przyszłość zawodową Twojego dziecka

W dzisiejszych czasach zdolności programistyczne otwierają drzwi do wielu branż, kursy odbywające się w naszej szkole programowania zapewniają młodym ludziom solidną wiedzę, którą mogą wykorzystać w wybranym przez siebie konkursie.

Co ważne, nasza edukacja wykracza poza podstawy kodowania. Uczymy, jak stosować zdobyte umiejętności w realnych projektach rozwijając w ten sposób kreatywność. Przekazujemy także wiedzę, dzięki której dziecko może osiągnąć dobry wynik w konkursie. Uczestnicy naszych kursów dowiedzą się także, jak skutecznie wykorzystać te kompetencje w praktyce.

Indywidualnie dostosowany kurs programowania dla dzieci w Gdyni – poznaj naszą ofertę

 • Programowanie z Minecraftem dla dzieci (9+ lat) – poznaj podstawy programowania, sterując postacią w Minecraft. Nasze zajęcia dla dzieci uczą kodowania w przyjemny sposób, wykorzystując tę popularną grę.
   

 • Kreatywne myślenie dla dzieci (10-12 lat) – rozwijamy kreatywne myślenie w ramach przygotowania do regularnej nauki programowania. Kurs łączy naukę myślenia logicznego, algorytmicznego, komputacyjnego. Dodatkowo dbamy o rozwój psychiczny dzieci poprzez naukę technik relaksacji.
   

 • Python dla początkujących (12-16 lat) – nauka Pythona dla dzieci. Język ten jest przystępny do nauki programowania dla początkujących ze względu na intuicyjną składnię. Podczas kursów uczymy podstawowych konstrukcji języka. Wykorzystujemy platformę Codeforia, można tam wracać do materiałów oraz rozwiązywać zadania.
   

 • C++ dla początkujących – kurs C++ wprowadza w podstawy języka (np. nauka pętli, itd.). Język może być wykorzystany podczas udziału w Olimpiadzie Informatycznej.
   

 • Zaawansowany Python – kurs dla zaawansowanych, uczący m.in. tworzenia funkcji, list dwuwymiarowych i grafiki z Turtle. Przygotowuje do udziału w konkursach programistycznych.
   

 • Zaawansowany C++ – zaawansowany kurs C++ dla młodzieży, obejmujący funkcje, operacje na dużych wartościach i sortowanie danych. Dzięki tej nauce programowania można poznać tajniki tego języka.
   

 • Algorytmika (13-19 lat) – kurs z algorytmiki uczy podstawowych i średnio-zaawansowanych algorytmów i struktur danych, efektywnego programowania oraz przygotowuje do konkursów, pomagając w tworzeniu wydajnych programów. W kursie wykorzystujemy autorski podręcznik „Zaprzyjaźnij się z algorytmami”.

Dlaczego warto rozpocząć naukę programowania naszej szkole w Gdyni?

Nasze kursy odbywają się w Gdyni i są dostosowane indywidualnie do potrzeb oraz pasji każdego ucznia, co pozwala maksymalnie rozwijać ich potencjał. Prowadzone przez ekspertów, entuzjastów programowania i byłych olimpijczyków, zajęcia dla dzieci w Gdyni charakteryzują się wysoką jakością i innowacyjnością. Używamy nowoczesnych technologii, aby kursy prowadzone przez naszych specjalistów były nie tylko edukacyjne, ale również pełne wyzwań i zabawy.

Przyłącz się do nas i przekaż swojemu dziecku klucz do świata nowych technologii, wybierając naszą szkołę programowania w Gdyni. Dzięki temu dziecko pozna środowisko, w którym każdy młody talent może bez ograniczeń rozwinąć pasję do informatyki i zbudować solidne podstawy na przyszłość. Zapraszamy na zajęcia – oferujemy kursy stacjonarne i kursy online, dzięki czemu można poznać język programowania i nabyć teoretyczne oraz praktyczne umiejętności niezależnie od miejsca pobytu.

Odkryj pasję do programowania.

bottom of page