JACEK TOMASIEWICZ

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Informatyka oraz finalistą Olimpiady Informatycznej.

 

Pracuję jako programista w firmie informatycznej Codility, zajmującej się automatycznym sprawdzaniem umiejętności programistów.

Od 10 lat uczę programowania (zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe) oraz przygotowuję uczniów do startu w konkursach informatycznych. Przygotowywałem wielu (100+) finalistów i laureatów konkursów, takich jak Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów, Olimpiada Informatyczna, Potyczki Algorytmiczne, a także Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna.

BARTOSZ ŁUKASIEWICZ

Jestem studentem czwartego roku Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Informatyka. Uzyskałem tytuł laureata oraz dwukrotnie finalisty Olimpiady Informatycznej.


Pracuję w firmie Codility, aktywnie działam w Stowarzyszeniu Talent, jestem zaangażowany w Olimpiadę Informatyczną Gimnazjalistów (w roku 2016/2017 byłem kierownikiem Jury zawodów indywidualnych i drużynowych).
Od 6 lat regularnie jeżdżę na obozy informatyczne (w sumie około 40), gdzie opracowuję zadania oraz przygotowuję uczniów do startu w konkursach informatycznych.

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

© 2015-2020 | Kursy programowania | Jacek Tomasiewicz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Polityka prywatności