• White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

© 2015-2020 | Kursy programowania | Jacek Tomasiewicz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Polityka prywatności

JACEK TOMASIEWICZ

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Informatyka oraz finalistą Olimpiady Informatycznej.

 

Pracuję jako programista w firmie informatycznej Codility, zajmującej się automatycznym sprawdzaniem umiejętności programistów.

Od 10 lat uczę programowania (zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe) oraz przygotowuję uczniów do startu w konkursach informatycznych. Przygotowywałem wielu (100+) finalistów i laureatów konkursów, takich jak Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów, Olimpiada Informatyczna, Potyczki Algorytmiczne, a także Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna.

BARTOSZ ŁUKASIEWICZ

Jestem studentem czwartego roku Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Informatyka. Uzyskałem tytuł laureata oraz dwukrotnie finalisty Olimpiady Informatycznej.


Pracuję w firmie Codility, aktywnie działam w Stowarzyszeniu Talent, jestem zaangażowany w Olimpiadę Informatyczną Gimnazjalistów (w roku 2016/2017 byłem kierownikiem Jury zawodów indywidualnych i drużynowych).
Od 6 lat regularnie jeżdżę na obozy informatyczne (w sumie około 40), gdzie opracowuję zadania oraz przygotowuję uczniów do startu w konkursach informatycznych.