top of page

Kurs algorytmiki dla średnio zaawansowanych

online | 45 zł za godz. lek. | start kursu: 14.01 (sob. 10:00-11:30 lub 12:00-13:30)

Kurs algorytmiki rozwijający analityczne i logiczne myślenie, doszkalający umiejętności programistyczne w języku C++. Idealny dla licealistów oraz uczniów szkół podstawowych. Kurs trwa około 6 miesięcy i jest doskonałym przygotowaniem do startu w konkursach algorytmicznych, takich jak Olimpiada Informatyczna Juniorów oraz Olimpiada Informatyczna. Po zakończonym kursie proponujemy kurs dla zaawansowanych.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

  • W każdym miesiącu odbywa się około 6 godzin warsztatów.

  • Najbliższy kurs startuje 14 stycznia (zajęcia odbywają się w soboty 10:00-11:30 lub 12:00-13:30). Termin ustalany jest na podstawie preferencji i dopasowania ucznia do grupy.

  • Grupa liczy od 8 do 12 osób.

  • Rekrutacja i dopasowanie do grupy odbywa się na podstawie rozmowy z prowadzącym zajęcia.

OMAWIANE TEMATY

​Przed przystąpieniem do kursu wymagana jest podstawowa znajomość języka C++ lub Python. W trakcie kursu omawiane są najważniejsze algorytmy, metody programowania i struktury danych. Uczestnicy kursu nauczą się jak pisać szybkie i wydajne algorytmy, jak stosować je w praktyce i jak testować ich poprawność. W czasie warsztatów będą omawiane zadania z byłych olimpiad. Opowiemy też o strategii na zawodach. Plan kursu poniżej:

kurs_algo.png

WYKŁADOWCY I MIEJSCE ZAJĘĆ

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych korepetytorów, finalistów i laureatów byłych olimpiad oraz są koordynowane przez nauczyciela - Jacka Tomasiewicza, mającego ponad 12-letni staż w nauczaniu programowania, programistę firmy Codility. Zajęcia grupowe odbywają się aktualnie online, w przyszłości zajęcia stacjonarne w śródmieściu Warszawy, al. Jerozolimskie 81 (budynek Central Tower koło Złotych Tarasów).

bottom of page